MUDr. Igor Bukovský, PhD. je slovenský lekár, ktorý sa od roku 1992 venuje otázkam výživy a trendom v oblasti zdraviu prospešnej životosprávy. Absolvoval lekársku fakultu na Jeseniovej fakulte v Martine a lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, kde pracoval na Fyziologickom ústave ako učiteľ do roku 2004. Napísal množstvo kníh, ako si udržať zdravý život. Momentálne pracuje v AKV – ambulancia zdravej výživy. 

Svoje názory prezentuje aj na svojom youtube kanály, kde niekoľkokrát kritizoval nariadenia vlády, aj samotného premiéra Igora Matoviča – Oľano. Nášmu premiérovi sa to zrejme nepáčilo.

Matovič: Pán doktor Bukovský, blázon, nastal čas, aby ste prestali šíriť konšpiračné bludy. 

Igor Bukovský: Jeho hanlivé vyjadrenia, urážky a toxické emócie hrubo zasiahli do mojich osobnostných práv a narušili moje právo na názor, ktoré mi vyplýva z Ústavy SR.

Voči hrubému zásahu do mojich osobnostných práv zo strany premiéra Slovenskej republiky podniknem všetky právne kroky, ktoré mi umožňuje právny systém SR.

Súčasne vyzývam terajšieho predsedu vlády p. Igora Matoviča, aby sa mi za svoje dehonestujúce a diskreditačné výroky verejne ospravedlnil a poskytol tak občanom našej krajiny nádej, že najvyšší predstavitelia štátu sú schopní rešpektovať Ústavu SR, Základné ľudské práva a slobody ako aj ľudskú dôstojnosť svojich spoluobčanov.

Celé vyjadrenie pána Bukovského si môžte prečítať tu (klikni)

Igor Bukovský: Matovič bol na svadbe bez rúška

Igor Bukovský o nezmyselných nariadeniach súčasnej vlády

Igor Bukovský o plagiátoroch vo vláde, ktorých považuje za hanbu Slovenska

Zdroj: Igor Bukovský/FacebookZdroj: Igor Bukovský/YouTube